Kategorie
serwis

Najlepszy serwis rowerowy?

Dla sporej grupy ludzi rower jest jak samochód, polegają na nim każdego dnia – używają go jako środku transportu lub sprzętu do treningu czy narzędzia do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dobry rower potrafi kosztować tyle, co średniej klasy samochód. I tak – jak wybieramy najlepszy serwis dla swojego samochodu – powinniśmy wybrać też taki serwis dla roweru. Zadbany, regularnie czyszczony i na bieżąco serwisowany sprzęt będzie bardziej niezawodny a jazda na nim będzie sprawiała zdecydowanie więcej radości.

Czym powinniśmy kierować się przy wyborze serwisu, któremu powierzymy swoją maszynę?

Przede wszystkim mechanikiem powinna być osoba z pasją, odpowiednimi umiejętnościami manualnymi i znająca się na tym, co robi.

W B-bike Twoim rowerem zajmie się ktoś z ponad 20 letnim doświadczeniem w majsterkowaniu (licząc pierwszą wymienioną dętkę i zamontowane błotniki w swoim rowerku, mając zaledwie 9 lat), a z ponad 8 letnim doświadczeniem zawodowym z pracą w profesjonalnych serwisach (przede wszystkim rowerowych, ale także narciarskich i sprzętu fitness takiego jak bieżnie czy rowery eliptyczne).

Poza naprawą rowerów pasja ta polega też na ich używaniu – można powiedzieć, że w ekstremalnych warunkach: starty w zawodach szosowych, MTB, maratonach, ale też trening czy normalna jazda „dojazdowa” po mieście czy wycieczki (oczywiście zimą również).

Testowanie różnego sprzętu, akcesoriów, części, rozwiązań technicznych, różnych rowerów na własnej skórze pomaga w byciu zdecydowanie lepszym mechanikiem.

Poza pasjonatem z wiedzą i umiejętnościami technicznymi w dobrym serwisie powinny także znaleźć się kompletne, profesjonalne narzędzia dobrej jakości.

W B-bike znajdziesz takie marki narzędzi jak Park Tool, VAR, Unior. Wszystkie narzędzia, których twój rower potrzebuje – nikt prawidłowo nie naprawi współczesnego roweru samym młotkiem i śrubokrętem, do każdej czynności serwisowej potrzebne są specjalistyczne narzędzia.

Potrzebujesz na przykład wycentrować lub złożyć karbonowe koła? Nie ma problemu – zrobię to zgodnie ze sztuką zaplatania i z pomocą profesjonalnej centrownicy Unior, tensometru i kluczy do szprych DT Swiss.

Opinie klientów czy znajomych – jak łatwo sprawdzić (na przykład na Google czy Facebook) B-bike ma bardzo dobrą opinię i dotychczasowi klienci polecają usługi serwisu.

Serwis B-bike jest wyjątkowy jeszcze pod jednym względem – nie musisz martwić się o to, jak dostarczyć zepsuty rower do serwisu.

Zadzwoń lub napisz – umówimy się na odbiór roweru i serwis door-to-door, albo szybki serwis na miejscu (potrzebuję tylko trochę miejsca – może to być garaż, ogród, pokój, korytarz, balkon…). Nic nie stoi również na przeszkodzie aby rower został dostarczony do punktu stacjonarnego napraw (ul. Kolejowa w Będzinie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *