O nas

Misją mojego serwisu jest zadowolenie klienta. Rowery to moja pasja. Sama mam ich 7. Od szosowego przez przełajowy i kilka MTB. Rowery naprawiam od ponad 20 lat, pracowałam min. w serwisach w Krakowie. Naprawa rowerów to dla mnie jest przyjemność. Lubię pomagać cieszyć się z jazdy rowerem. Każdy serwis traktuję indywidualnie i staram się go wykonać najlepiej. Wieloletnie doświadczenie i skończone kursy między innymi Shimano i TREK sprawia, że mogę zagwarantować profesjonalny serwis Twojego roweru.

Poza naprawianiem również czynnie uprawiam kolarstwo z niezłymi wynikami – zdobyłam min. Mistrzostwo Polski Amatorów i miejsca na podium Pucharu Polski Elity Kobiet na szosie i srebrne medale w Akademickich Mistrzostwach Polski

Najlepszy serwis rowerowy – czyli jaki?

Dla sporej grupy ludzi rower jest jak samochód, polegają na nim każdego dnia – używają go jako środku transportu lub sprzętu do treningu czy narzędzia do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dobry rower potrafi kosztować tyle, co średniej klasy samochód. I tak – jak wybieramy najlepszy serwis dla swojego samochodu – powinniśmy wybrać też taki serwis dla roweru. Zadbany, regularnie czyszczony i na bieżąco serwisowany sprzęt będzie bardziej niezawodny a jazda na nim będzie sprawiała zdecydowanie więcej radości.

Czym powinniśmy kierować się przy wyborze serwisu, któremu powierzymy swoją maszynę?

Przede wszystkim mechanikiem powinna być osoba z pasją, odpowiednimi umiejętnościami manualnymi i znająca się na tym, co robi.

W B-bike Twoim rowerem zajmie się ktoś z ponad 20 letnim doświadczeniem w majsterkowaniu (licząc pierwszą wymienioną dętkę i zamontowane błotniki w swoim rowerku, mając zaledwie 9 lat), a z ponad 8 letnim doświadczeniem zawodowym z pracą w profesjonalnych serwisach (przede wszystkim rowerowych, ale także narciarskich i sprzętu fitness takiego jak bieżnie czy rowery eliptyczne).

Poza naprawą rowerów pasja ta polega też na ich używaniu – można powiedzieć, że w ekstremalnych warunkach: starty w zawodach szosowych, MTB, maratonach, ale też trening czy normalna jazda „dojazdowa” po mieście czy wycieczki (oczywiście zimą również).

Testowanie różnego sprzętu, akcesoriów, części, rozwiązań technicznych, różnych rowerów na własnej skórze pomaga w byciu zdecydowanie lepszym mechanikiem.

Poza pasjonatem z wiedzą i umiejętnościami technicznymi w dobrym serwisie powinny także znaleźć się kompletne, profesjonalne narzędzia dobrej jakości. Poniżej zobaczysz na przykład niektóre narzędzia do kół, jakich używam (profesjonalna centrownica Unior, tensometr, kompresor, klucze do szprych i wentyli – wszystko najlepszej jakości):

W B-bike znajdziesz takie marki narzędzi jak Park Tool, VAR, Unior. Wszystkie narzędzia, których twój rower potrzebuje – nikt prawidłowo nie naprawi współczesnego roweru samym młotkiem i śrubokrętem, do każdej czynności serwisowej potrzebne są specjalistyczne narzędzia.

Potrzebujesz na przykład wycentrować lub złożyć karbonowe koła? Nie ma problemu – zrobię to zgodnie ze sztuką zaplatania i z pomocą profesjonalnej centrownicy Unior, tensometru i kluczy do szprych DT Swiss.

Opinie klientów czy znajomych – jak łatwo sprawdzić (na przykład na Google czy Facebook) B-bike ma bardzo dobrą opinię i dotychczasowi klienci polecają usługi serwisu.

Serwis B-bike jest wyjątkowy jeszcze pod jednym względem – nie musisz martwić się o to, jak dostarczyć zepsuty rower do serwisu.

Zadzwoń lub napisz – umówimy się na odbiór roweru i serwis door-to-door, albo szybki serwis na miejscu (potrzebuję tylko trochę miejsca – może to być garaż, ogród, pokój, korytarz, balkon…). Nic nie stoi również na przeszkodzie aby rower został dostarczony do punktu stacjonarnego napraw (ul. Kolejowa w Będzinie).